Kontakt
Lang
Opcje przeglądania
Wysokość
Bestsellery

Urządzenie ergonomicznego wnętrza nie musi być trudne. Jednocześnie ergonomia i dobry styl mogą iść w parze. Wystarczy tylko wybrać odpowiednie meble. Doskonałym tego przykładem są regały stojące z naszej oferty. Zachwycają one w każdym centymetrze i sprawiają przy tym, że przestrzeń staje się jeszcze bardziej funkcjonalna, a dodatkowo także zyska reprezentacyjny charakter. 

Regały stojące

Metalowy regał loft Magnus Metalowy regał loft Magnus
Producent: DWFurniture
Cena: 3 815,00 zł
szt.
zobacz więcej
Regał drabina metalowy, drewniany Regał drabina metalowy, drewniany
Producent: DWFurniture
Cena: 2 477,00 zł
szt.
zobacz więcej
Regał metalowy drabina Regał metalowy drabina
Producent: DWFurniture
Cena: 2 985,00 zł
szt.
zobacz więcej

Regały stojące to ponadprzeciętna jakość i styl na miarę oczekiwań 

Wszystkie regały stojące są w dobrym guście. Nie bez znaczenia jest fakt, że ich linia projektowa idealnie oddaje założenia loftowego stylu. Widać nowoczesność, ale i precyzję wykonania, a także dobór najlepszej jakości materiałów. Całość jest więc niebanalna. Jednocześnie należy zwrócić uwagę na fakt, iż półki stojące do pokoju są pojemne, zatem pomieszczą sporo rzeczy, ale też można dzięki nim jeszcze bardziej wyeksponować ulubioną zastawę czy zdobyte nagrody. Warto także wiedzieć, że wszystkie regały wytrzymują duże obciążenia. Określenie ich mianem funkcjonalnych mebli to zdecydowanie za mało, bo są też uniwersalne i pasują do każdego wnętrza, nawet do łazienki za sprawą odporności na korodowanie. Dzięki geometryzmowi i swojej formie nie przytłaczają, a przy tym ich estetyka jest niebanalna i stoi też w opozycji do słowa "nuda". 

Półki stojące do pokoju – praktyczne rozwiązania i dopasowanie do Waszych oczekiwań 

Półki stojące do pokoju posadowione są na płozach, ale można wybrać też modele, które są w pełni linearne. Doskonały wyborem są regały drabinka. Można także zdecydować się na wyższe półki czy też komody. Ciekawym wyborem są regały oparte na metalowej konstrukcji, która tworzy niejako "zadaszenie" dla drewnianych półek, co daje efekt 3D. Rzecz jasna design mebli jest niebanalny. Warto jeszcze zwrócić uwagę, że dajemy możliwość personalizacji mebli do własnych oczekiwań. To Wy możecie wybierać rodzaj drewna, ale i jego wykończenie, a nawet kolor stali z dostępnej palety RAL. Powinniście też wiedzieć, że dzięki regałom stojącym Wasze wnętrze zyska industrialny styl i nawet mała kawalerka będzie prezentować się niczym lofotowy apartament. do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl