Kontakt
Jak wybrać regał do biura?
Jak wybrać regał do biura?

Jak wybrać regał do biura?

Wystrój biura, wizytówką firmy?

Gdy goście odwiedzają swoich potencjalnych kontrahentów, sprzedawców lub klientów, ogromne znaczenie ma dla nich wystrój biura oraz klimat w nim panujący. Napięcie, bałagan oraz brak organizacji widoczny jest gołym okiem i bardzo zniechęca do podjęcia współpracy. Chcąc już od progu zrobić wrażenie na klientach powinniśmy dbać o wygląd naszej siedziby, która jest naszym miejscem pracy i to my, jako właściciele i pracownicy tworzymy to miejsce.

Biuro urządzone w nowoczesnym stylu świadczy o naszej dbałości o detale oraz wyróżnia nas na tle konkurencji. Najnowsze trendy wnętrzarskie szerokim ramieniem obejmują styl loft oraz styl industrialny. Są to wnętrza urządzone w prosty sposób, z dodatkami drewna i stali. Cechą pozytywną loftowych biur, jest prostota oraz łatwość utrzymania porządku i czystości, co jest ważnym aspektem w miejscu pracy. Dobra organizacja dokumentów firmowych oraz faktur zwiększa komfort i wydajność pracy. Dlatego tak ważne są odpowiednie meble do biura, pozwalające przechowywać teczki i segregatory, a jednocześnie zachwycające oko swoim nowoczesnym designem.

[product id="50"]
[product id="69"]
[product id="231"]

Jaki regał wybrać na segregatory?

Najważniejszym meblem w biurze, oprócz oczywiście biurka, jest regał. Ma on za zadanie utrzymać porządek z dokumentami w miejscu pracy, ale także stworzyć oryginalny element dekoracyjny.

Średnia wysokość grzbietu segregatora wynosi 32cm. Aby swobodnie ustawić segregatory na półce potrzebujemy dodatkowo minimum 1-2 cm przestrzeni między półkami. Teczki mieszczące dokumenty formatu A4 mają podobną wysokość, więc jest to optymalna przestrzeń do przechowywania.

Najlepsze regały na segregatory to te, które mają od 34 do 40 cm odległości między półkami. Powyżej 40 cm, tracimy niepotrzebnie przestrzeń, którą możemy spożytkować na dodatkowe miejsce. Takie odległości pozwolą na stworzenie nawet pięciu pojemnych półek na segregatory, przy wysokości regału 200 cm. Jest to nasza propozycja, aby jak najbardziej ekonomicznie rozplanować miejsce w biurze. Na Twoje życzenie możemy dowolnie zmieniać odległości między półkami oraz ilość półek. Dzięki temu każda z naszych propozycji może stać się Twoim wymarzonym regałem biurowym.

[product id="234"]
[product id="218"]
[product id="164"]

Wyposażenie home office

Dla wielu z nas dom lub mieszkanie jest nie tylko miejscem wypoczynku i relaksu z rodziną, ale także miejscem pracy. W ostatnim czasie, znacząco wzrosła liczba osób pracujących z domu, a home office na stałe zagościł w naszych czterech kątach. Takie rozwiązanie stawia przed nami nowe wyzwania ze strony organizacji czasu pracy, ale także uporządkowania dokumentów firmowych. Prawidłowo urządzona przestrzeń wokół pracującego, pozwoli szybciej uporać się z narzuconymi na nas obowiązkami oraz zwiększy naszą kreatywność. Metalowe regały na książki są również pomysłem na urządzenie domowego biura. Dzięki prostej formie nie zakłócą wystroju wnętrza, ale zwiększą jego atrakcyjność. Dodatkowo regały industrialne doprowadzą do ładu ulubione książki oraz będą miejscem dla roślin doniczkowych, które idealnie łączą się z naturalnym drewnem i stalą.

Meble w stylu loft wykonane przez nas, możesz dopasowywać wymiarem do Twoich potrzeb. Pozwoli Ci to lepiej zorganizować mieszkanie i cieszyć się nim przez długie lata.

 

[product id="322"]
[product id="256"]
[product id="177"]
Bestsellery
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl